Podporte nás

Ako to funguje?


Svet je plný trailov, objav ich spolu s nami!

Projekt "MTB výletov s Mountain Lovers" vznikol z najväčšiej tragédie pre bikera. Máš čas a ani nie úplne bez peňazí, chceš si dobre zajazdiť, ale nie je s kým. Samozrejme sa nebavíme o poobednom vybehnutí na lokálny trail za mestom, ale o trailoch vzdialených 1000 kilákov od domu, vo vysokých horách, v najlepších lokalitách Európy. Preto sme sa rozhodli vybudovať komunitu ľudí naladených na rovnakú vlnu, ktorým pomôžeme splniť si ich bajkerské sny. Vždy len na miestach, kde to my sami máme radi a kde sa radi vraciame.

Ako to funguje?

Každý účastník výletu sa musí stať členom nášho občianskeho združenia. O členstvo požiadaš automaticky pri podaní prihlášky. Ak nie si členom, bohužiaľ s nami nemôžeš ísť. S členstvom sú spojené len výhody a žiadne povinnosti - okrem toho, že sa ako člen môžeš zúčastniť našich výprav, môžeš aj čerpať ďalšie výhody, napr. zľavu na horské poistenie Alpenverein.

Podaním členskej prihlášky súhlasíš so Stanovami a Pravidlami združenia, v ktorých sa zoznámiš s tým, čo robíme, ako to robíme a čo od nás môžeš čakať. Svet je plný trailov, tak ich objav spolu s nami!

Aké je bajkovanie s nami?

Jedným z našich hesiel je "NIE SME CESTOVKA, SME MOUNTAIN LOVERS", preto od nás ani nečakaj, že výlet bude vyzerať štandardne. Budeme sa správať podobne, akoby sme išli sami, iba s Dašenou - rozdiel je v tom, že vás ostatných priberieme do partie! Nečakaj od nás vždy presný itinerár bod po bode, program je často orientačný. Občas od teba budeme chcieť pomoc pri zariaďovaní vecí na mieste a občas sa budeš musieť o seba postarať nachvíľu sám.

Aj keď budeme mať stanovené miesta a traily, ktoré chceme odjazdiť, tak vedz, že ak sa na naskytne nejaký impulz, alebo zmena počasia, môže sa program ľahko zmeniť. To je totiž pravé korenie, ktoré dáva cestovaniu svieži nádych, slobodu a nezávislosť!

Čo od nás môžeš čakať?

  • ubytovanie za rozumnú cenu, žiadne päťhviezdičkové hotely 
  • kamarátsky prístup a pohodová atmosféra je základný kameň, na ktorom chceme stavať
  • malé skupinky ľudí, vždy nás bude maximálne 6 ľudí + Juro
  • zábavu a skvelé zážitky - máme toho pojazdené a pocestované veľa, takže presne vieme, čo funguje a čo nie
  • parádne fotky - ako bonus ti po výlete pošleme kompletný fotoreport, ktorý ti poslúži ako nestarnúca spomienka a tiež na machrovanie pred kamarátmi na FB a IG

Pre koho sú naše mtb výlety určené?

Na výlet sa môže prihlásiť ktokoľvek, vôbec nezáleží na tom, či si špičkový bajker, alebo len začínaš, alebo si bajkerka - lebo áno, do partie berieme aj dievčatá - veď kto už má viac skúseností z jazdenia so ženou ako Juro? Naozaj podstatné je to, či máš chuť spoznávať a učiť sa nové veci. Skutočný fyzický vek nie je dôležitý, dôležitý je vek, na ktorý sa sami cítite. Uvítame veselých, otvorených ľudí, s ktorými je radosť stráviť pár dní pri tom, čo všetci máme radi - jazdením po horách na bicykli.

Dôležitou vlastnosťou je schopnosť prispôsobiť sa podmienkam, zniesť trošku nepohody a prípadne podať pomocnú ruku ostatným, keď to bude potrebné. Ďalšou podmienkou je zdravý nadhľad nad vecou, pretože nie vždy vyjde všetko podľa predstáv. 

Našiel si sa v tom? Tak načo ešte čakáš? Pošli objednávku a vyraz spolu s nami za najlepším jazdením v Európe...

Budeme sa na teba tešiť.

J+D