Podporte nás

Nemáš s kým? Poď na výlet s nami!

20.2.2022

Vyzerá to, že opatrenia spojené s koronou sa postupne uvoľnujú a dúfame, že celá táto nešťastná doba bude už len minulosťou, preto by sme chceli dať do pozornosti náš projekt "MTB výletov s Mountain Lovers", ktorý vznikol z najväčšej "tragédie" pre bikera. Máš čas, chceš si dobre zajazdiť, ale nemáš s kým. Samozrejme sa nebavíme o poobednom vybehnutí na lokálny trail za mestom, ale o trailoch vzdialených 1000 kilákov od domu, vo vysokých horách, v najlepších lokalitách Európy.

Preto sme sa rozhodli vybudovať komunitu ľudí naladených na rovnakú vlnu, ktorým pomôžeme splniť si ich bajkerské sny. Vždy len na miestach, kde to my sami máme radi a kde sa radi vraciame. Svet je plný trailov, objav ich spolu s nami!

Nemáš s kým? Poď na výlet s nami!

Ako to funguje?

Jedným z našich hesiel je "NIE SME CESTOVKA, SME MOUNTAIN LOVERS", preto od nás ani nečakaj, že výlet bude vyzerať štandardne. Budeme sa správať podobne, akoby sme išli sami - rozdiel je v tom, že vás ostatných priberieme do partie! Nečakaj od nás vždy presný itinerár bod po bode, program je často orientačný. Aj keď budeme mať stanovené miesta a traily, ktoré chceme odjazdiť, tak vedz, že ak sa naskytne nejaký impulz, alebo zmena počasia, môže sa program ľahko zmeniť. To je totiž to pravé korenie, ktoré dáva cestovaniu svieži nádych, slobodu a nezávislosť!

Čo od nás môžeš čakať?

  • ubytovanie za rozumnú cenu, žiadne päťhviezdičkové hotely 
  • kamarátsky prístup a pohodová atmosféra je základný kameň, na ktorom chceme stavať
  • malé skupinky ľudí, vždy nás bude maximálne 6 ľudí + Juro
  • zábavu a skvelé zážitky - máme toho pojazdené a pocestované veľa, takže presne vieme, čo funguje a čo nie
  • parádne fotky - ako bonus ti po výlete pošleme kompletný fotoreport, ktorý ti poslúži ako nestarnúca spomienka a tiež na machrovanie pred kamarátmi na FB a IGNemáš s kým? Poď na výlet s nami!

Pre koho sú naše mtb výlety určené?

Na výlet sa môže prihlásiť ktokoľvek, vôbec nezáleží na tom, či si špičkový bajker, alebo len začínaš, alebo si bajkerka - lebo áno, do partie berieme aj dievčatá - veď kto už má viac skúseností z jazdenia so ženou ako Juro? Naozaj podstatné je to, či máš chuť spoznávať a učiť sa nové veci. Skutočný fyzický vek nie je dôležitý, dôležitý je vek, na ktorý sa sami cítite. Uvítame veselých, otvorených ľudí, s ktorými je radosť stráviť pár dní pri tom, čo všetci máme radi - jazdením po horách na bicykli.

Dôležitou vlastnosťou je schopnosť prispôsobiť sa podmienkam, zniesť trošku nepohody a prípadne podať pomocnú ruku ostatným, keď to bude potrebné. Ďalšou podmienkou je zdravý nadhľad nad vecou, pretože nie vždy vyjde všetko podľa predstáv. 

Našiel si sa v tom? Tak načo ešte čakáš? Pošli objednávku a vyraz spolu s nami za najlepším jazdením v Európe. Budeme sa na teba tešiť...

Páčil sa ti článok? pošli ho do sveta

Zdieľať na Facebooku Zdieľať na Twitteri